ALTANA OGRODOWA JESIEŃ - Galeria

ALTANA OGRODOWA JESIEŃ – Galeria

ALTANA OGRODOWA JESIEŃ WNĘTRZE

ALTANA OGRODOWA JESIEŃ WNĘTRZE

Ściany naszych altan wykonane są z desek o przekroju 4,5×13,5 cm łączonych ze sobą metodą pióro-wpust. Mogą mieć na zewnątrz półłuki.

Dach altan zbudowany jest z desek o przekroju 1,5×9,0 cm łączonych na pióro-wpust, umocowanych na konstrukcji drewnianej o przekroju 4,5×4,5 cm.

 

ALTANA OGRODOWA LATO

ALTANA OGRODOWA LATO

ALTANA OGRODOWA ZIMA 8m2

ALTANA OGRODOWA ZIMA 8m2

Wyposażenie dodatkowe altan stanowi podłoga. Podłoga zrobiona jest z desek o przekroju 3,2×10 cm, wspartych na konstrukcji o przekroju 4,5×4,5 cm.

Wszystkie drewniane elementy altany są bezbarwnie impregnowane, zewnętrzne elementy są malowane na dowolny kolor jeszcze przed montażem co powoduje że przy wysychaniu drzewa nie widać niemalowanych elementów. Dodatkowo podłoga malowana jest trudnościeralnym lakierem Domalux (jeżeli się zabrudzi to można ją umyć wodą).

ALTANA OGRODOWA ZIMA 8m2 WNĘTRZE

ALTANA OGRODOWA ZIMA 8m2 WNĘTRZE

Altanę możemy pomalować na dowolny kolor i pokryć ją gontem bitumicznym w dowolnym kolorze i kształcie. Na zamówienie możemy pokryć nasze altany gontem drewnianym lub matami trzcinowymi. Montaż altany na posesji klienta trwa dwa dni.

Altany ogrodowe produkujemy w trzech podstawowych rodzajach:

Altana ogrodowa „Lato”

ALTANA OGRODOWA ZIMA 12m2

ALTANA OGRODOWA ZIMA 12m2

Standardowa altana „Lato” ma trzy ściany pełne i trzy z otworami (sześciościenna) lub trzy pełne i pięć z otworami (ośmiościenna). Można je dowolnie konfigurować np. wszystkie ściany mogą być z otworami – bez wpływu na cenę.

Altana ogrodowa „Jesień”

Standardowa altana „Jesien” ma trzy ściany pełne, dwie z oknami dwuskrzydłowymi i jedną z drzwiami dwuskrzydłowymi (sześcioboczna altanka) lub trzy pełne, cztery z oknami i jedną z drzwiami(ośmioboczna altanka). Okna i drzwi wyposażone są w szyby termoizolacyjne.

ALTANA OGRODOWA ZIMA 12m2 WNĘTRZE

ALTANA OGRODOWA ZIMA 12m2 WNĘTRZE

Altana ogrodowa „Zima”

Altana „Zima” jest zbudowana na bazie altany „Jesień” z tą różnicą, że jest ona wyposażona w grill z wyciągiem kominowym i blatami oraz ławki przymocowane do ścian. W altanie „Zima” miło i wygodnie może spędzać czas co najmniej 10 osób(sześcioboczna) lub 15 osób(ośmioboczna).

Z Altan „Jesień” i „Zima” można kożystać niezależnie od pogody przez cały rok !!!