CHATA SOLNA 9,9m2 - Galeria

CHATA SOLNA 9,9m2 – Galeria

Chata solna dzięki swej oryginalności oraz szerokiej gamie zastosowań jest obecnie jednym z najatrakcyjniejszych elementów wzbogacających ofertę hoteli, ośrodków sportowych, obiektów rekreacyjnych i leczniczych, klinik czy kompleksów rehabilitacyjno-szpitalnych. Ponadto, unikatowa formuła chaty solnej daje podstawy funkcjonowania nowych obiektów, które zdobywanie klientów rozpoczynają właśnie od zajęć prowadzonych w chacie solnej.

CHATA SOLNA 9,9m2 WNĘTRZE - Galeria

CHATA SOLNA 9,9m2 WNĘTRZE – Galeria

Chata solna to miejsce o niepowtarzalnym wnętrzu, zbawiennym działaniu na Twoje ciało i psychikę. Ściany Chaty zbudowane są z naturalnego drzewa i brył solnych nasyconych minerałami i mikroelementami. Podłogę pokryto grubymi ziarnami soli. To wszystko sprawia, że nie musimy wyjeżdżać, aby skorzystać z mikroklimatu, bogatego w jod, brom, wapń czy magnez. Chata solna jest oryginalną i unikalną metodą zastosowania soli w celach leczniczych i rekreacyjno rehabilitacyjnych.

CHATA SOLNA 17m2 - Galeria

CHATA SOLNA 17m2 – Galeria

Lecznicze oddziaływanie soli jest znane od setek lat. Sól naturalna, zawiera wszystkie mikroelementy potrzebne do stworzenia unikalnego mikroklimatu morskiego. Sól jest symbolem niezniszczalności, nie psuje się i chroni przed zepsuciem.

Chata solna zbudowana jest na bazie domku grillowego.

Chata solna wyposażona jest w pełną instalację klimatyzacyjną z własną jednostką, system wentylacyjno – grzewczy, bezpieczną instalację elektryczną i nagłaśniającą oraz oświetlenie.

INNOWACYJNA NOWOŚĆ – Doposażenie każdej chaty solnej może stanowić innowacyjna technologia RCI, „zamknięta” w urządzeniu Induct 500, produkowanym przez firmę ActivTek Sp. z o.o.  Technologia RCI (Promieniowa Jonizacja Katalityczna) na bazie, której działa Induct 500 wytwarzana jest poprzez wykorzystanie właściwości jonizujących oraz łączenie ich z fotokatalitycznymi reakcjami metali rzadkich i szlachetnych. Urządzenie to zapewnia nową jakość powietrza wolnego od nieprzyjemnych zapachów, bakterii, alergenów, wirusów, grzybów, roztoczy i pyłków. Bezpieczna dla ludzi i środowiska technologia, bazująca na procesach naturalne zachodzących w przyrodzie, zapewnia doskonałą jakość powietrza i wspomaga tym samym właściwości lecznicze i rehabilitacyjne chaty solnej. Więcej o technologii RCI można przeczytać tu – RCI

Chaty solne produkowane przez firmę A2 sp. z o.o., posiadają jako jedyne możliwość zainstalowania innowacyjnej technologii RCI w wybranej opcji, stając się tym samym unikalnymi na skalę kraju.

CHATA SOLNA 17m2 WNĘTRZE - Galeria

CHATA SOLNA 17m2 WNĘTRZE – Galeria

Chaty solne produkujemy w trzech podstawowych wymiarach :

  • 4,2 m2 na 4 osób,
  • 9,9 m2 na 8 osób,
  • 17 m2 na 12 osób – ta wersja może być z przedsionkiem.

Chata może być postawiona na wylewanej płycie fundamentowej, fundamencie z bloczków betonowych lub na kostce brukowej. Elementy drewniane narażone na działanie czynników atmosferycznych zabezpieczone są impregnatem. Na życzenie możemy ją pomalować na dowolny kolor.